Nomas automašinu apdrošinašana.

Neskaitami celotaji nezina vai pilnigi nezina savu auto apdrošinašanu, kad runa ir par auto nomu. Daudzi pateretaji ir parak apjukuši un nezina par savu apdrošinašanu.

Nomas auto risku apdrošināšana ceļojumiem Eiropā

Neskaitami celotaji nav parliecinati, tacu vini pilnigi nezina par savu automašinas apdrošinašanu, kad runa ir par auto nomu. Daudzi pateretaji ir parak apjukuši un nezina par savu apdrošinašanu. Pateretaji tere naudu, perkot nevajadzigu apdrošinašanu visas dienas garuma, domajot, ka tie neatbilst esošajai apdrošinašanai. Pirms iegadaties vai apmaksat jebkadas parbaudes, ja jusu personigais automašinas apdrošinašanas plans var nodrošinat atbilstošu apdrošinašanu, ja jums nav japerk cita apdrošinašana.

Pirms nodrošinat automašinas nomu ar automašinu, vispirms iepazistieties ar iespejam. Protams, ja izmantojat personigo apdrošinašanu, nomas automašinai tiks piemerota parasta apdrošinašana.

Nomas automašīnas apdrošināšana

Ja jus iegadajaties automašinas apdrošinašanu no automašinu nomas sniedzeja, jusu personiga apdrošinašanas polise bus sekundara. Automašinas nomas apdrošinašana tiks samaksata pirms jusu personiga apdrošinašanas polise segs izmaksas. Tapat ka jebkura cita automašinas apdrošinašana, bus ari pašrisks. Vispirms sazinieties ar galvenajiem apdrošinašanas pakalpojumu sniedzejiem, lai samazinatu esošas apdrošinašanas kopešanas risku. Tas ietaupis jus no nevajadzigiem pirkumiem. Ja jums ir jautajumi par polises apdrošinašanas limitu, jus vienmer varat sanemt papildu apdrošinašanu. Ir pilniba jasaprot, kur jusu pašreizeja politika klust nozimiga. Dažas lizinga kompanijas nodrošina nejaušas naves un personiga ipašuma apdrošinašanu. Daži cilveki pat nodrošina personisko mantu segšanu, kad personigas mantas tiek nozagtas no nomas automašinas.

Automašinas ire nodrošina drošibu, dodoties celojuma ar automašinu. Jus varat izlemt iegadaties apdrošinašanu lizinga kompanija. Faktiska metode ir esošo apdrošinašanas iespeju salidzinašana. Ja jums jau ir apdrošinašana, nevajadzigi izdevumi nav nepieciešami. Ja jusu personiga apdrošinašanas polise nesniedz jums pietiekami daudz apdrošinašanas, tad nevilcinieties iegadaties papildu pabalstus. Galu gala jusu drošiba vienmer bus vertigaka neka jusu samaksata apdrošinašana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *